zaproszenie konferencja 1

Ośrodek Edukacyjny ZPKWŚ w Będzinie serdecznie zaprasza nauczycieli, wychowawców i pedagogów, do udziału w bezpłatnej konferencji pn. „Współczesne wyzwania edukacji ekologicznej”.

Konferencja realizowana jest w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego pn. „PARK – o – METR, czyli parki krajobrazowe w województwie śląskim”. Kampania została dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Data: 24.10.2022 r.

Miejsce: Ośrodek Edukacyjny ZPKWŚ w Będzinie; ul. I. Krasickiego 25, 42 – 500 Będzin.

Czas: godz. 10:00 – 13:00

W programie konferencji przewidywane są spotkania z czołowymi, doświadczonymi ekspertami edukacji przyrodniczej. Całość spotkania poświęcona będzie praktycznym metodom stosowanym w terenowej edukacji przyrodniczej. Omówione zostaną nowoczesne metody i narzędzia edukacji ekologicznej stymulujące zintegrowany rozwój dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia udziału w konferencji należy dokonać telefonicznie pod numerem: 32 267 44 82 wew. 30.

Z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników o udziale decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych. Po uzyskaniu telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (link poniżej) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do formularza zgłoszeniowego – tutaj.