Biuro ZPKWŚ Będzin
Adres:
ul. Ignacego Krasickiego 25
42-500 Będzin
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
32 267 44 82
Dodatkowe informacje:

 numery wewnętrzne:

 • 21  Księgowość
 • 25  Ochrona przyrody
 • 26  Administracja
 • 27  Kadry
 • 27  Ochrona Krajobrazu i Dóbr Kultury
 • 28  Kontrola Wewnętrzna
 • 29  Ochrona Przyrody
 • 30-32  Edukacja Ekologiczna

 

Klauzula informacyjna

„Zgodnie z  art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej RODO informujemy, że:

 1. Administratorem Pana/i danych osobowych jest:
  Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w Katowicach z siedzibą w Będzinie
  reprezentowany przez Dyrektora ZPKWŚ,
  Krasickiego 25, 42-500 w Będzinie.
 2. Inspektorem Ochrony Danych w Zespole Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego jest Klaudia Kucharska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 885 286 000.
 3. Pana/i dane osobowe przetwarzane są w celu: wypełnienia obowiązków prawnych; realizacji zawartych umów; w pozostałych przypadkach dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody.
 4. Dane osobowe mogą być przekazywane innym organom i podmiotom wyłącznie na podstawie obowiązujących przepisów prawa, osobom upoważnionym do przetwarzania danych oraz podmiotom przetwarzającym.
 5. Pana/i dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt. 3, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy obowiązującego prawa.
 6. Posiada Pan/i prawo do:
  dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych , wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na przetwarzanie.
 7. Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy przetwarzanie danych osobowych Pana/ią dotyczących naruszałoby przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
 8. Pani/Pana dane nie będą poddawane profilowaniu.
 9. ZPKWŚ nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 10. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe, w sytuacji gdy przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa lub zawarta umowa, w przypadku zgody, podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do zrealizowania prawa.